Bydgoszcz 2011
Dodane przez Admin93 dnia Luty 21 2011 09:57:13
W pierwszym tygodniu ferii nasza drużyna wybrała się do Bydgoszczy na obóz przygotowawczy przed startem rundy rewanżowej. Zameldowali¶my się na obiektach miejscowej Zawiszy. Codziennie trenowali¶my dwa razy, o godzinie 10 oraz o godzinie 18. We wtorek o godzinie 17:30 zmierzyli¶my się z Zawisz± 93. Wygrali¶my bez problemów 4:1.  Bramki dla naszego zespołu strzelali :  2x Daniel Suchocki, Konrad Karczewski, Marcin ¦widerski. Trener podsumował ten mecz bardzo pozytywnie.
W czwartek rozegrali¶my kolejny sparing. Przeciwnikiem był drugi zespół z Bydgoszczy, a mianowicie Chemik 92/93. Ten mecz też można zaliczyć do bardzo udanych. Pokonali¶my miejscowych 6:1. Bramki zdobywali: 3x Patryk Zych, Mateusz Krawczyk, Paweł Szydlik, Konrad Karczewski. Mieli¶my rozegrać jeszcze jeden sparing z Elan± Toruń, ale nie doszedł on do skutku. Obóz można podsumować jako bardzo pożyteczny. Przygotowywali¶my się pod względem wytrzymało¶ciowym i taktycznym. Na obóz pojechali:

Trenerzy: Tomasz Reginis, Grzegorz Skorupski

Bramkarze: Marcin Skorupski, Przemek Kulesza

Obrońcy: Michał Sawicki, Kuba Ziemiecki, Michał Krzymiński, Dawid Wołkowicz, Piotrek Telechowski, Michał Wójcikowski,

Pomocnicy: Marcin ¦widerski, Bartek KoĽliński, Bartek Grzelak, Konrad Karczewski, Mateusz Krawczyk, Bartek Radwański,, Mateusz Wysocki

Napastnicy: Patryk Zych, Daniel Suchocki, Paweł Szydlik, Marcin Wysocki, Filip Kołecki

W drugim tygodniu ferii będziemy trenować już na swoich obiektach.