Na koniec, zwycięstwo !!
Dodane przez Admin93 dnia Listopad 12 2010 11:41:40
W sobotę o godzinie 11 w Ciechanowie rozegrano mecz pomiędzy tutejszym MKS Ciechanów, a Świtem Nowy Dwór Mazowieckim. Faworytem spotkania byli nowodworzanie, ale miejscowi postawili trudne warunki. Więcej w rozwinięciu newsa.
Rozszerzona zawartość newsa
Początek meczu był ku zaskoczeniu gości wyrównany. Jednak z minuty na minutę Świt powiększał swoją przewagę. Gospodarze ustawili się cała drużyną na własnej połowie i próbowali wyprowadzac kontrataki. Gra toczyła się głównie na połowie Ciechanowa, Świt różnymi sposobami próbował stworzyc sobie dogodne sytuacje, lecz miejscowa drużyna grała w obronie bardzo pewnie. Do szatni drużyny schodziły przy rezultacie 0-0, który dla gospodarzy był zadowalający.
Na drugą połowę Świtowcy wyszli jeszcze bardziej zmotywowani i zdeterminowani aby wygrac ten mecz. Widac było w ich grze wielką chęc zwycięstwa. Druga połowa przyniosła nam wiele emocji. Swoje szanse mieli także gospodarze, którzy bo jednej z kontr wyszli sam na sam ze Skorupskim, który sparował strzał na słupek. Poirytowało to gości i stwarzali sobie coraz groźniejsze sytuacje. Najpierw po dośrodkowaniu Karczewskiego, Wołkowicz uderzył piłkę głową w słupek. Szansę na strzelenie bramki miał Grzelak, kiedy to po dośrodkowaniu Świderskiego z rzutu rożnego i strzale głową Grzelaka, piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy. Ostanie 15 minut miejscowy grali w 10, ponieważ po brzydkim zachowaniu jednego z zawodników, sędzia ukarał go czerwoną kartką. Do 90 minuty wynik nie uległ zmianie. Wtedy bramkę na wagę zwycięstwa dla Świtu strzelił Karczewski. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie i nowodworzanie mogą cieszyc się z 1 miejsca w lidze !! 

Skład: Skorupski- Sawicki, Krzymiński, Koźliński, Wójcikowski- Karczewski ( Kołecki 90`), Krawczyk ( Radwański T. 53`), Grzelak, Świderski (Szydlik 90`)- Nowakowski (Rutkowski 38`),(Radwański B 70`)., Wołkowicz (Telechowski 83`)

Kartki: Sawicki (Ż)
Bramki: Karczewski 90`