Naprzód Zielonki 2-10 NOSiR Świt NDM !!
Dodane przez Admin93 dnia Październik 26 2010 15:50:49
W niedziele 24 października o godzinie 14 w Zielonce stanęły naprzeciw siebie ostatnia drużyna w tabeli z liderem. Wiecej w rozwinieciu newsa.
Po tygodniowej przerwie spowodowanej tym, że KS Wesoła wycofała się z rozgrywek nowodworzanie udali się na mecz do Zielonek.
Początek spotkania był słaby w wykonaniu gości w porównaniu do innych meczy rozgrywanych przez Świtowców. Na boisku była kopanina, żadna z drużyn nie potrafiła dłużej utrzymac się przy piłce. Pierwszą bramkę dla przyjezdnych strzelił Bartek Grzelak, wykorzystując niedokładne podanie obrońcy Naprzodu, następni minął dwóch graczy i strzałem w krótki róg bramki pokonał bramkarza gospodarzy. Następną bramkę po podaniu Grzelaka strzelił Sobieszek, który wyszedł z bramkarzem sam na sam i pewnie go pokonał. Świtowcy chcieli nastrzelac jak najwięcej bramek w tym meczu, nie zważając na styl w jakim to zrobią. Bramkę na 3-0 strzelił Karczewski po podaniu Sobieszka. Bramka na 4-0 była także autorstwa Karczewskiego. Po tej bramce do szeregów gości wkradło się rozluźnienie czego przyczyną był pewnie wykorzystany rzut karny dla miejscowych. Chwilę później znowu pokazał na wapno, ale w polu karnym Naprzodu. Karnego wykorzystał Karczewski strzelając w tym meczu swoją 3 bramkę. Do przerwy wynik brzmiał 5-1. Przed rozpoczęciem drugiej połowy w szeregach Świtu doszło do kilku zmian. Lecz nie wpłynęły one na obraz gry. Nowodworzanie dalej zaciekle atakowali i strzelali kolejne bramki. Wyczyn Karczewskiego z pierwszej połowy, w drugiej powtórzył Nowakowski i także trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Trafienia jeszcze dołożyli Wołkowicz i drugą bramkę w tym meczu Sobieszek. Jednak i gospodarzom udało się jeszcze raz pokonac bramkarza Świtu i końcowy rezultat brzmiał 2-10.

Skład: Skorupski (33` Szabłowski)- Sawicki 46` Radwański T.), Krzymiński, Ziemiecki, Wójcikowski- Karczewski (46` Nowakowski), Grzelak, Koźliński (46` Krawczyk), Świderski (70` Radwański B.)- Kołecki (30` Wołkowicz), Sobieszek

Bramki: 3x Karaczewski, Nowakowski