Pierwsza strata punktów w tym sezonie !
Dodane przez Admin93 dnia Październik 16 2010 10:59:12
W sobotę 9 października w Piasecznie doszło do spotkania pomiędzy KS Piaseczno, a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wiecej w rozwinieciu newsa.
Goście przyjechali na mecz jako liderzy tabeli i faworyci tego spotkania. Na to spotkanie nowodworzanie przyjechali bez Trenera Reginisa, który miał swój mecz, a na ławce trenerskiej zastapił go Andrzej Sazanowicz.
Początek meczu był bardzo odobry dla przyjezdnych, bo już od razu po rozpoczęciu gry z środka boiska, dokładne, długie podanie od Sawickiego otrzymał Karczewski, który na szybkości wbiegł z piłką w pole karne i oddał bardzo groźny strzał, lecz niecelny. Lecz świtowcy zamiast grac swoją ,,piłkę" to przystosowali sie do gry gospodarzy, ktora polegala na graniu dlugich pilek na napastnikow. Przewage na boisku uzyskali gospodarze, ktorzy z coraz wiekszym rozmachem atakowli bramke strzezona przez dobrze dysponowanego tego dnia Marcina Skorupskiego. W 30 minucie na indywidualna akcje zdecydowal sie Kaml Matulka mijajac 3 obroncow Switu umiescil pilke w siatce. Obraz gry i wynik do przerwy sie nie zmienil, caly czas gra toczyla sie glownie w srodku pola. Nowodworzanie schodzili do szatni nieco zaskoczeni wynikiem meczu. Na druga polowe goscie wyszli bardzo zmotywowani z wielka checia podtrzymania dobrej passy 7 meczy, 7 zwyciestw. Goscie zaczeli grac bardziej agresywnie atakujac pilkarzy gospodarzy juz na ich polowie. Przynislo to korzysc juz w 50 minucie kiedy to Krawczyk dosrodkowal idealna pilke na glowe Karczewskiego a ten skierowal ja do bramki. Przyjezdni chcieli isc za ciosem i stwarzali sobie kolejne sytuacje do strzelenia bramki miedzy innymi swoje szanse mieli: Krzyminski, Swiderski, Zych. Wszystko wskazywalo na to, ze goscie powinni przechylic losy meczu na swoja korzysc lecz pilka nie chciala wpasc do siatki. W 80 minucie Matulka popisal sie rajdem prawa strone wycofal pilke na 16 metr gdzie byl jego kolega z druzyny,ktory skierowal pilke do siatki i tym samym ustalil wynik meczu na 2-1 dla KS Piaseczno.

Sklad: Skorupski- Sawicki, Ziemiecki, Krzymiński, Wójcikowski- Karczewski, Koźliński(Nowakowski), Grzelak(Krawczyk), Świderski(Sobieszek)- Zych, Kimura(Wołkowicz)

Bramki: Karczewski 50`

Żółte kartki: Grzelak,Ziemiecki, Krzymiński