Wciąż niepokonani !
Dodane przez Admin93 dnia Wrzesień 22 2010 20:51:55
Komplet punktów zostaje w Nowym Dworze Mazowieckim ! NOSiR Świt NDM 3-1 Gwardia Warszawa. Opis meczu, bramki, skład w rozszerzeniu newsa.
Kolejny mecz z udziałem świtowców zakończył sie ich wygraną. Do sobotniego meczu z Gwardią,Świt przystępował jako lider tabeli nie tracąc żadnego punktu !! W meczach u siebie nie stracili także bramki ! Nowodworzanie chcieli podtrzymac swoją dobrą passę i od początku meczu nadali swój styl gry. Goście mogli liczyc na swoje kontry, lecz one nie zagrażały bramce strzeżonej przez Skorupskiego. Do 15 minuty spotkania na boisku nie działo się nic ciekawego, ale właśnie wtedy Grzelak z Wołkowiczem rozegrali rzut rożny, ten pierwszy dośrodkował na długi słupek, gdzie najwyżej wyskoczył Krzymiński i zgrał piłkę do Kimury i temu nie pozostało nic innego jak skierowac piłkę do siatki. Świtowcy nie spuszczali z tonu i 5 minut po pierwszej bramce, na 2-0 ,,szczupakiem" podwyższył Nowakowski. Gospodarze mieli wszystko pod kontrolą. Wykonywali liczne rzuty wolne i rożne lecz do przerwy nic z nich nie wyniknęło. Po przerwie na boisku pojawił się Karczewski zmieniając Tomka Radwańskiego i wniósł do gry dużo dobrego. Świt rozgrywał spokojnie piłkę i próbował wciągnąc rywali na swoją połowę, po czym stoperzy bądź któryś z środkowych pomocników uruchomiali skrzydłowych długimi piłkami. Świtowcy dużo akcji przeprowadzali skrzydłami lecz po przerwie piłka nie chciała wpaśc do siatki. W końcu w 64 minucie zaraz po wejściu Zych (debiut zawodnika w barwach Świtu) zagrywa do Kimury i ten strzela swoją drugą bramkę w meczu. Kilka minut później na boisku doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Po zderzeniu głowami Grzelak dostaje urazu i jest potrzebna interwencja lekarzy ze szpitala w Nowym Dworze, jak się okazało później Grzelak doznał wstrząśnienia mózgu. Na boisku za niego pojawił się Rutkowski. Po tym przykrym zdarzeniu zawodnicy Świtu podłamani tym faktem oddali inicjatywę gości. Warszawiacy raz po raz atakowali bramkę Świtu, lecz nie mogli znaleźc drogi do bramki. Udało im się to dopiero w 80 minucie i do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się zwycięstwem Świtu 3-1 i nowodworzanie w dalszym ciągu są niepokonani w lidze ! Poniżej prezentujemy skład Świtu :

Skorupski-Wójcikowski, Krzemiński, Ziemiecki, Radwański T,- Sawicki, Grzelak(68`Rutkowski), Koźliński(85`Kołecki), Wołkowicz(83`Szydlik)- Nowakowski (60`Zych), Kimura

Bramki: Kimura 15 minuta