Kolejny mecz, kolejne 3 punkty !
Dodane przez Admin93 dnia Wrzesień 14 2010 23:36:48
Następne 3 punkty jadą do Nowego Dworu! Biało- zieloni wygrali w Wołominie z miejscowym Huraganem 3:0. Opis meczu, bramki, skład w rozszerzeniu newsa.

W Niedziele w Wołominie o godzienie 11 zmierzyły sie zespoły miejscowego Huraganu i NOSIRu Świt NDM. Nowodworzanie przyjechali na mecz jako niepokonana drużyna i zamierzali podtrzymac swoją passę. Od pierwszego gwizdka młodzi adepciu futbolu z Nowego Dworu Maz. przejęli kontrolę na boisku. Na początku dobrej szansy nie wykorzystał Konrad Karczewski, który spróbował lobem pokonać golkipera gospodarzy, jednak piłka nie znacznie minęła słupek. Potem w dobrej sytuacji znalazł się także Grzelak, ale i ten strzał nie znalazł drogi do bramki. W zespole Świtu wkradł się chaos i klika dobrych akcji przerpowadzili miejscowi, lecz na ich drodze stawał dobrze interweniujący Marcin SKorupski. I wkońcu dobiegła 21 minuta spotkania i po precyzyjnym dośrodkowaniu Krawczyka, piłke do siatki po strzale głową umieścil Ziemiecki. Od tego momentu nowodworzanie uspokoili trochę grę i stworzyli sobie bardzo dobrą sytuację do podwyzszenia wyniku lecz z 5 metrów wprost w bramkarza uderzył Wołkowicz. Goście schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. W przerwie Trener Reginis dokonał dwóch zmian w swoim zespole i na boisku zawitali Koźliński i Wójcikowski zmieniając Sawickiego i Krawczyka. W drugiej połowie goście całkowicie zdominowali gospodarzy i stwarzali sobie raz po raz kolejne szanse do zdobycia gola. Znowu pudłowali ci sami zawodnicy Karczewski, Grzelak i Wołkowicz. Świt miał przewagę w polu lecz nie mogł udokumentowac jej bramkami. Lecz nadeszła 67 minuta meczu i rzut wolny dla świtowców. Tomek Radwański wypatrzył nie krytego Karczewskiego i posłał do niego piłkę, ten ładnie ją przyjął, obrócił sie i uderzył nie do obrony. Ta bramka ewidentnie podłamała gospodarzy, którzy już tylko sie bronili i wykopywali długie piłki do napastników lecz oni nie mogli sobie poradzic z dobrze dysponowanymi obrońcami nowodworzan. W 75 minucie wynik na 3-0 dla gości ustalił Grzelak uderzając futbolówkę z 25 metrów. Do końca meczu gra nie uległa zmianie i nowodworzanie mogli cieszyc się z kolejnych zdobytych 3 punktów !! Poniżej prezentujemy skład Świtu.

Skład Świtu : Skorupski-Sawicki (Wójcikowski), Krzymiński, Ziemiecki, T.Radwański-Karczewski(Szydlik), Grzelak, Krawczyk (Koźliński), Świderski (B.Radwański)-Kimura, Wołkowicz(Nowakowski)

Bramki: 0-1 Ziemiecki 21'
            0-2 Karczewski 67'
            0-3 Grzelak 75'

Żółte kartki : Kimura.