NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki rocznik 93'
 22 Wrzesień 2017
Zegar
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 93'
swit93.ubf.pl

Strona Główna
Ankiety
Piłkarz Miesiąca
Piłkarz Sezonu
Reklama

Redakcja
Archiwum
Wywiady
Historia serwisu


Drużyna

O klubie, stadion
Historia rocznika 93'
Kadra
Sztab Trenerski
Treningi
Stroje
Transfery
Dojazd


I MLJmł 93'

Terminarz i wyniki
Tabela
Kartkowicze


Dodatki

Adresy Klubów
Regulamin Rozgrywek
Sponsorzy
Linki


Multimedia

Galeria zdjęć
Filmy


Liga Typerów

Typuj!
Tabela
Regulamin

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Sponsor główny



Inne współpracujące serwisy

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - oficjalna strona

Legionovia Legionowo - oficjalna strona

Legionovia '94 Legionowo

GKS Błękitni Stoczek

Oficjalna Strona Dolcanu Ząbki 1993

Bialo-Zieloni.pl - kibice klubu MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Jabłonianka

Image and video hosting by TinyPic





[Narew Ostrołęka Plus]

[90minut.pl]

Profesjonalne statystyki www

Liczba odsłon strony:
XIII Kolejka
Strona prowadzona pod patronatem

center
Walczą o złoto

"Walczą o złoto" 

Miniona runda jesienna w wykonaniu NOSiR Świtu rocznika 1993 wypadał bardzo dobrze. Podopieczni trenera Tomasz Reginisa na półmetku rozgrywek zajmują pierwszą lokatę z dorobkiem 33 punktów w najwyższej lidze swojego przedziału wiekowego.

Świt 1993 do rozgrywek przystąpił z wysoką formą, którą budował w czasie przerwy letniej. Zwycięstwa w sparingach i ich postawa na obozie przygotowawczym budziły wielki optymizm, który zaowocował. Sezon 2010/2011 zaczęli od bardzo trudnych rywali, można powiedzieć, że od samej czołówki z poprzednich lat. Na pierwszy ogień do Nowego Dworu przyjechała Broń Radom, przegrała 1-0. Później przyszedł czas na dwóch potężnych faworytów. Pierwszym z nich by Junior Ursynów i mecz z nimi okazał się prawdziwym widowiskiem. Wynik spotkania zmieniał się aż trzykrotnie. Po dwóch szybkich golach pierwsi na prowadzenie wysunęli się nowodworzanie, jednak zawodnicy Ursynowa "przegonili" wynik i to oni wygrywali 3-2. Ze Świtowców wyszedł prawdziwy duch walki, a ostateczny rezultat brzmiał 4-3 dla biało - zielonych. Drugim trudnym rywalem miała się okazać Agrykola Warszawa, ale i ci nie wywieźli żadnej zdobyczy punktowej z Nowego Dworu, ulegając gospodarzom 2-0. NOSiR zwyciężył jeszcze w czterech kolejnych spotkaniach i nadszedł chwilowy kryzys. Na wyjeździe w Piasecznie po bardzo słabym meczu i "worku" błędów przegrali 2-1. Na ich szczęście była to pierwsza i ostatnia porażka. W kolejnym meczu bardzo mocno zaakcentowali swoją dominację zwyciężając aż 10:2 z Naprzodem Zielonki, po czym wygrali jeszcze dwa spotkania. Rundę zakończyli w mistrzowskim stylu wygrywając 1-0 z Ciechanowem i nic by w tym dziwnego nie było, ale jedyny gol padł w 90 minucie!

Zawodnicy drużyny juniorów NOSiR ŚWIT NDM którzy brali udział w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Juniorów w rundzie jesiennej 2010r.: Grzelak Bartek, Karczewski Konrad, Kimura Daiji, Kołecki Filip, Krawczyk Mateusz, Krzymiński Michał, Kulesza Przemek, Koźliński Bartek, Nowakowski Jacek, Radwański Tomek, Radwański Bartek, Rutkowski Mateusz, Sawicki Michał, Skorupski Marcin, Sobieszek Tomek, Szabłowski Adam, Szydlik Paweł, Świderski Marcin, Wołkowicz Dawid, Wójcikowski Michał, Telechowski Piotr, Ziemiecki Jakub, Zych Patryk

Najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem okazał się Konrad Karczewski, który trafił aż 11 razy, 6 goli strzelił Jacek Nowakowski, 5 - Patryk Zych. Na listę strzelców wpisali się także: Kimura, Wołkowicz, Grzelak, Sobieszek, Ziemiecki, Świderski i Krwaczyk.

Rocznik 1993 odnosi największe sukcesy w młodzieżowej piłce nożnej w Nowym Dworze. Jest to zespół, z którego seniorska drużyna może mieć spory pożytek. W pierwszym zespole już występują jego reprezentanci np. Konrad Karczewski. Oby ich wysoki potencjał utrzymał się przez drugą część sezonu to wtedy na pewno nie będziemy mieli wątpliwości, że szykuje nam się pierwsza drużyna z Nowego Dworu, która ma wielką szansę na udział w mistrzostwach Polski.

Tabela rozgrywek ligi: I MLJ UR. W 1993R.

Runda jesienna 2010r.

 

LpNazwa drużynyMeczePkt.Bramki zdobyteBramki straconePkt. u siebiePkt. na wyjeździe
1MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki123338111815
2WCSM Agrykola Warszawa123347101815
3UKS Junior Ursynów12276219918
4KS Piaseczno12232415158
5Dolcan Sport S.S.A.12223418157
6RKP 1926 - "Broń" Radom12202720155
7MKS CIECHANÓW12162731610
8WRKS Olimpia Warszawa1213282349
9KS Dąb Wieliszew1213273076
10MKS Znicz Pruszków1210132764
11WKS Gwardia Warszawa128233062
12PWKS Huragan Wołomin12794843
13LKS Naprzód Zielonki12078400

Autor/foto: Adam Szabłowski

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
TRENINGI
Zbiórka !!

Niedziela, 10.04.2011r godzina 09:00
Tabela po rundzie jesiennej
  Drużyna M. Pkt.
1. Świt Nowy Dwór 12  33
2. Agrykola Warszawa 12  33
3. Junior Ursynów 12  27
4. KS Piaseczno 12  23
5. Dolcan Ząbki 12  21
6. Broń Radom 12  17
7. MKS Ciechanów 12  16
8. Dąb Wieliszew 12  13
9. Znicz Pruszków 12  10
10. Olimpia Warszawa 12  9
11. Huragan Wołomin 12  7
12. Gwardia Warszawa 12  6
13. Naprzód Zielonki 12  0
14. KS Wesła - wycofała się 0  0
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Donaldstipt
09-07-2017
lzrblcz http://www.demetz.co.uk/a
didas-zx-flux-grey-on-fee
t-106.html http://www.lexus-tiemens-
arnhem.nl/697-skechers-pe
rformance.htm http://www.cheap-laptop-b
attery.co.uk/20


JamesGal
11-05-2017
kwskikl http://www.vom-eulenloch.
de/nike-lunarglide-4-herr
en-643.htm http://www.italianrolling
.it/169-ray-ban-wayfarer-
con-lenti-trasparenti.htm
l http://www.crearepaesaggi

LarryGot
06-05-2017
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] guide


LarryGot
29-04-2017
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] guide


lxbkyvztor
28-03-2017
Użytkowanie gość znowu zioło Niger popęd. Patron miotła premia tkanina koszula kapitan grubość. Pasierb porządek [url=http://www.mobypictu
re.com/user/u


JasonShord
16-03-2017
agree doused this [url=http://onlinecasinos
-x.com/]casino[/url] where you can win genuine notes with the usurp of this enchiridionPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-roulette.ht


AmigoVego
11-03-2017
#CATAMBERJEWELRY, Cats, Natural BALTIC AMBER You are Welcome in my Baltic Amber store #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.com
/listing/510115267/cat-10
0


AmigoVego
10-03-2017
#CATAMBERJEWELRY, Cats, Natural BALTIC AMBER You are Welcome in my Baltic Amber store #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.com
/listing/510115267/cat-10
0


AlisaVego
09-03-2017
#AMBERZODIAC #AmberWizard JEWELRY ASTROLOGY #BALTIC #AMBER #PERSONALIZED #Brooch #Earrings You are Welcome in my Baltic Amber shop #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://w


AlisaVego
08-03-2017
#AmberWizard JEWELRY natural #BALTIC #AMBER Round #Earrings Cats for Catlovers You are Welcome in my Baltic Amber shop #AmberWizard! http://www.amberwizard.eu
[url=https://www.etsy.com


Archiwum
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 278
Najnowszy Użytkownik: ewrgjenheh
Transfery.
Przybyli: Daniel Suchocki ( TKS Bóbr Tłuszcz)

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie